Flaş gelişme! Son dosya kapandı mı? - Kayserispor Haberleri

Kayserispor'un transfer yasağı kalkıyor mu? Transfer tahtası açılıyor mu? Son durum ne? Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde

Flaş gelişme! Son dosya kapandı mı? - Kayserispor Haberleri
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayserispor'un transfer yasağı kalkıyor mu? Transfer tahtası açılıyor mu? Son durum ne? Mondihome Kayserispor’da sıkıntı günlerin sonuna mı gelindi?

Başkan müjdeyi vermişti!

Kayserispor Kulüp Başkanı Ali Çamlı 12 Eylül tarihinde düzenlenen Kayserispor'un yeni teknik direktörü Recep Uçar'ın imza töreninde müjdeyi vermiş ve tahtanın açılacağını söylemişti. Flaş gelişme! Son dosya kapandı mı? - Kayserispor HaberleriTransfer tahtası kapalı olduğu için kısıtlı kadro ile Trendyol Süperlig’de mücadele eden Sarı Kırmızılılara gönül verenleri rahatlatan haber Mondihome Kayserispor Başkanı Ali Çamlı’dan geldi. Çağdaş Atan’ın takımdan ayrılmasının ardından takımın başına getirilen Recep Uçar’ın imza töreninde konuşan Çamlı, göreve geldiklerinde 48 olan dosya sayısının süreç içinde 60 çıktığını, büyük uğraşlar sonucu bu dosya sayısının bugün itibariyle 2’ye düştüğünü ifade etti. Çamlı, yarından itibaren de transfer yasağının sona ereceğini ifade etti. Kayserispor’un çiçeği burnunda Teknik Direktörü Recep Uçar, transfer yasağının kalmasının sevindirici olduğunu ifade ederek, 6-7 bölge için transfer ihtiyacının olduğunu ifade etti. Uçar, sarı kırmızılı oyuncuların kısıtlı kadroya rağmen karakter koyduklarını belirterek, Kayserispor’un başarısı için gece gündüz çalışacaklarını ifade etmişti.

Dün gelen haberde Kayserisporun transfer yasağının kalkması için son bir dosya kaldığı Fenerbahçe'ye ödeme yapılması durumunda tahtanın açılacağı duyurulmuştu.Flaş gelişme! Son dosya kapandı mı? - Kayserispor HaberleriKayserispor, Fenerbahçe ile olan Mame Thiam dosyasını karara bağlayıp yeni transferlere imza attırmak istiyor

Süper Lig’de mücadele eden Kayserispor, transfer yasağını kaldırmak üzere. Önemli dosyaları kapatmayı başaran Kayserispor, son bir dosyayı nihayetlendirip yeni transferlere imza attırmayı planlıyor. Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, gün içerisinde Ankara’ya giderek, Fenerbahçe’ye olan 1.5 milyon Euro’luk ödemenin yapılabilmesi adına çıkış yolu aradı.Onursal Başkan Mehmet Özhaseki ile görüşen Başkan Ali Çamlı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un bu borç ile ilgili kolaylık sağlaması adına girişimlerde bulundu. Ali Koç, eğer bu borcun ötelenmesi konusunda talimat verirse Kayserispor 1.5 milyon Euro borcu ödemeden transfer yasağını açacak. Aksi taktirde ya borç ödenecek ya da Kayserispor kulübü, transfer yasağını kaldıramayacak.Flaş gelişme! Son dosya kapandı mı? - Kayserispor HaberleriTahta açılıyor mu?

Kulislerde Kayserispor'un Fenerbahçe kulübüne olan borcu ödediği ve tahtanın açıldığı konuşuluyor. Kesin bilgi için ise kulüp tarafından yapılacak resmi açıklama bekleniyor.