Ersoy, Bakan'dan bakın hangi ilçe için ne istedi?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı ziyaret etti. Ersoy, hangi ilçe için ne istedi? Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Ersoy, Bakan'dan bakın hangi ilçe için ne istedi?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı ziyaret etti. Ersoy, ziyaretiyle ilgili olarak hangi ilçeye işaret etti. 

Bakan'a dosya verdi: O dosyada ne var?

Cumhur İttifakı kapsamında 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak seçimlerce bu kez MHP'nin aday çıkardığı  Bünyan ilçesiyle ilgili talepte bulunan Ersoy, Bakan'a dosya verdiğini dile getirdi. Milletvekili Ersoy, "Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’ı ziyaret ederek, Kayserimiz’in taleplerini bir dosya halinde ilettik. Özellikle de Bünyanımız’ın gençlerinin talebi olan Bünyan Stadyumunun ışıklandırılması için talimat veren Bakanımıza teşekkür ediyorum Bünyanımız’a hayırlı olsun" dedi. Diğer yandan Ersoy'un, Bakan'a verdiği 'Kayseri'nin taleplerinin yer aldığı' dosyada hangi konulara ve sorunlara yer verdiği ise merak konusu oldu.