Erdoğan'ın eski doktoru: Burhan Kuzu'nun ölümü normal bir Covid ölümü değil!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski doktoru Turhan Çömez, 1 Kasım 2020'de yaşamını yitiren Burhan Kuzu'nun ölümünün de şüpheli olduğunu söyledi.

Erdoğan'ın eski doktoru: Burhan Kuzu'nun ölümü normal bir Covid ölümü değil!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Uluslararası uyuşturucu baronu Zindaşdi'nin Türkiye'de cezaevinden çıkmasına yardımcı olduğuna dair hakkında iddialar bulunan AK Parti eski Milkletvekili ve Kayseri Develili Burhan Kuzu'nun ölümüne ilişkin İYİ Partili Turhan Çömez'den dikkat çeken açıklamalar geldi. 
Erdoğan'ın eski doktoru: Burhan Kuzu'nun ölümü normal bir Covid ölümü değil!"Neden öldürüldüğü ya da öldüğü ortaya çıkar" diyen ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski doktoru ve danışmanı olan Turhan Çömez, Halk TV'de katıldığı programda, şunları söyledi: Hekim olarak Burhan Kuzu'nun öldüğü günün akşamı saat 21.00'de kendisi ile konuşan biri ile ben bir görüşme yaptım. Hatta daha önce de söyledim, yinelimiyorum. Burhan Kuzu'nun hastanede yattığı odanın ve raporları muhafaza edin demiştim. Burhan Kuzu'nun neden öldürüldüğü ya da neden öldüğü ortaya çıkar. Normal bir Covid ölümü değil. Yani 21.00'de konuşan bir adam sabaha karşı kanama ile kaybedilmez. Bir sürü soru işareti bir sürü muama var. Entübe edilmemiş, boğazına hortum takılmamış. 21.00'de konuşan bir adam yoğun bakımda, ertesi gün öldü diye haberleri çıkıyor. O kadar bir karanlık ve soru işaretleri var ki... 
Erdoğan'ın eski doktoru: Burhan Kuzu'nun ölümü normal bir Covid ölümü değil!
"BURHAN KUZU ÖLDÜRÜLDÜ" İDDİASI
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba da, bir süre önce yaptığı açıklamada 2 yıl önce corona virüsünden öldüğü açıklanan eski AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu'nun eceliyle ölmediğini iddia etmiş ve "Benim iddiam Burhan Kuzu kendi eceliyle ölmedi. Büyük bir kepazeliğin üstü kapatılması için öldürüldü" ifadelerini kullanmıştı.