Erciyes Üniversitesi itiraz edecekleri uyardı!

Kayseri Erciyes Üniversitesi (ERÜ) teşvik ödeneği değerlendirme sonuçları ve itiraz süreci hakkında uyardı. Yapılan açıklamada ıslak imzaya ve 6 Şubat 2024 Salı gününe dikkat çekildi. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Erciyes Üniversitesi itiraz edecekleri uyardı!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Erciyes Üniversitesi’nden (ERÜ) itiraz süreciyle ilgili uyarı geldi. 2023 yılı akademik teşvik ödeneği değerlendirme sonuçları ve itiraz süreci hakkında yapılan uyarıda başvurusu revize edilen veya reddedilen araştırmacıların en geç 6 Şubat 2024 Salı günü Saat 17:00’ye kadar sonuçlara itiraz edebilecekleri ifade edildi.

Erciyes Üniversitesi itiraz edecekleri uyardı!

Islak imzalı olması gerekiyor

Konuyla ilgili olarak Akademik Teşvik Düzenleme, Denetleme ve İtiraz Komisyonu’ndan yapılan açıklamada ıslak imzalı itiraz dilekçesi hazırlanması gerektiği de belirtilerek, şu ifadeler kullanıldı: Akademik Teşvik Ödeneği başvurularına yönelik değerlendirme süreçleri tamamlanmış olup, sonuçlar ATÖSİS Sistemi içerisinden araştırmacıların kişisel alanlarına yansıtılmıştır. İlgili Yönetmelik gereğince, başvurusu revize edilen veya reddedilen araştırmacıların en geç 6 Şubat 2024 Salı günü Saat 17:00’a kadar sonuçlara itiraz edebilmeleri mümkündür. İtirazlar, ATÖSİS Sistemi üzerinden gerçekleştirilecek olup, araştırmacıların sistem tarafından üretilen itiraz dilekçesini ıslak imzalı olarak Erciyes Üniversitesi Araştırma Dekanlığı’na ulaştırmaları da mevzuat gereğince zorunludur.