Erciyes Anadolu Holding CEO’su Ertekin’den Ankara çıkarması! Özhaseki ve Bakanla ne konuştu?

Haber: Cafer ZENGİN

17:15:14 | 2020-09-30

Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, iktidarın önemli temsilcileri ile toplantılarını sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta sonu eski Başbakan ve aynı zamanda İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ve ailesini Kayseri’de ağırlayan Ertekin, bu kez de Ankara’ya çıkarma yaptı.

AK Parti Genel Merkezi’nde AK Parti Genel Başkan Yardımcıları; Mehmet Özhaseki, Mahir Ünal’ı ziyaret eden CEO Ertekin aynı zamanda Van’a kurdukları Güneş Enerji Santrali ile ilgili de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile görüştü. Ertekin, ziyaretlerine ilişkin olarak, “Ankara’daydım. AK Parti Genel Merkezde Mahir Ünal, Mehmet Özhaseki Bakanlarımızı ziyaret ettim. Özhaseki Bakanımız ve TMSF Başkanı Muhiddin Gülal ile  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez beyi ziyaret ederek, yapımı devam eden 180 Mw Rüzgar ve 78 Mw Güneş Santralimizle ilgili bilgi verdik” dedi.
ETİKET :   Erciyes Anadolu Holding CEO Alpaslan baki Ertekin Haberler Son dakika Ankara Enerji Bakanı Mehmet Özhaseki Mahir Ünal Fatih Dönmez Ziyaret

Tümü