En çok oyu alan sanatçılar belli oldu! Kayseri’ye geliyorlar

12:20:15 | 2019-04-19

ERCİYES Üniversitesi (ERÜ), bahar şenliklerinde konser verecek sanatçıları anketle belirledi. Mayıs ayının ilk haftası yapılacak olan şenlikler için Merve Özbey, Hande Yener ve Kıraç en çok oyu alan sanatçılar oldu.

 Erciyes Üniversitesi'nde bu yıl 20'incisi yapılacak olan bahar şenlikleri konserlerinde sahne alacak sanatçılar için bir süre önce anket başlatıldı.

Öğrenci Bahar Şenliği Yürütme Komisyonu tarafından yapılan duyuruda,  öğrencilere ve üniversite  çalışanlarına, "Bu yıl 2-3-4 Mayıs 2019 tarihinde yapılması planlanan “20. Öğrenci Bahar Şenliği” kapsamında görmek istediğiniz 3 sanatçıyı ve diğer görüşlerinizi, http://baharsenligi.erciyes.edu.tr  aracılığı ile bizlere iletin” çağrısı yapıldı. Yapılan bu yöndeki çağrının ardından hazırlanan anket sonuçlandı. Anket sonuçlarına göre en çok oyu alan sanatçılardan Merve Özbey 2 Mayıs,  Hande Yener 3 Mayıs ve  Kıraç ise 4 Mayıs’ta üniversite merkez kampus alanında yapılacak olan bahar şenliklerinde sahne alacak. Etkinlikler kapsamında statlar da kurulacak ve aynı zamanda müzik, halk oyunları, tiyatro, dans, spor gösterileri de yapılacak.

 Haber: Cafer ZENGİN
ETİKET :   ERÜ Bahar Şenlikleri Sanatçılar Kıraç Hande Yener Merve Özbey

Tümü