Emniyet Müdürü o isimlerle özel ilgilendi

Kayseri İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, Kayserispor ile Fatih Karagümrük maçı öncesi Down Futsal Takımı ile yakından ilgilendi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Emniyet Müdürü o isimlerle özel ilgilendi

7 Mart 2024 tarihinde Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan ve kısa zamanda şehir ile sıcak bir bağ kuran Atanur Aydın, Kayserispor ile Fatih Karagümrük maçını yakından takip etti.

Emniyet Müdürü özel ilgilendi

Maç öncesi alınan tedbirleri yerinde inceleyen Aydın, Kocasinan Down futsal takımı sporcuları ile bir araya gelerek şapka ve atkı hediye etti. Kocasinan Down Futsal Takımı sporcuları ile yakından ilgilenen İl Emniyet Müdürü Aydın, sporcular ile berabere objektiflere asker selamı vererek poz verdi.

Emniyet Müdürü özel ilgilendi

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "İl Emniyet Müdürümüz Atanur Aydın, RHG Enertürk Enerji Stadyumu’nda oynanan Mondihome Kayserispor - Fatih Karagümrük futbol müsabakasında alınan emniyet tedbirlerini denetledi. Müsabaka başlamadan önce Kocasinan Down Futsal Takımı sporcuları ile bir araya geldi" denildi.

Emniyet Müdürü özel ilgilendi