Dikkat tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Dikkat tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (4 Kasım) sabah saat 09.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Develi, İncesu, Sarıoğlan, Akkışla, Pınarbaşı, Talas, Yahyalı, Tomarza, Kocasinan, Melikgazi ve Yeşilhisar ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İŞTE KESİNTİ YAPILAN İLÇELER:Dikkat tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Dikkat tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Dikkat tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Dikkat tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Dikkat tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Dikkat tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...

Yine KCETAŞ 11.00-13.00-14.00 saatlerinde de yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile Talas, Sarıoğlan, Tomarza ve Pınarbaşı ilçelerinin bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İŞTE KESİNTİ YAPILACAK İLÇELER:Dikkat tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...