Dikkat! Kayseri'de o ilçelerin elektriği kesilecek!

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Dikkat! Kayseri'de o ilçelerin elektriği kesilecek!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (15 Eylül) sabah saat 08.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Hacılar, Kocasinan, Melikgazi, Felahiye, Tomarza, Pınarbaşı, İncesu, Yeşilhisar, Develi, Sarız, Yahyalı ve Gemerek ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İŞTE KESİNTİ YAPILAN İLÇELER:Dikkat! Kayseri'de o ilçelerin elektriği kesilecek!Dikkat! Kayseri'de o ilçelerin elektriği kesilecek!Dikkat! Kayseri'de o ilçelerin elektriği kesilecek!Dikkat! Kayseri'de o ilçelerin elektriği kesilecek!Dikkat! Kayseri'de o ilçelerin elektriği kesilecek!Dikkat! Kayseri'de o ilçelerin elektriği kesilecek!Yine KCETAŞ 13.00-13.45-14.00-14.30-15.00 saatlerinde de yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile Yahyalı, Kocasinan, Talas, Yeşilhisar, İncesu ve Tomarza ilçelerinin bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İŞTE KESİNTİ YAPILACAK İLÇELER:Dikkat! Kayseri'de o ilçelerin elektriği kesilecek!Dikkat! Kayseri'de o ilçelerin elektriği kesilecek!