Dikkat! Başvuru için 28 gün kaldı

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Bakanlık, TOBB ve OSBÜK işbirliğinde gerçekleştirilecek olan organizasyona katılım için son başvuru tarihinin 30 Mayıs 2024 olduğunu belirtti. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Dikkat! Başvuru için 28 gün kaldı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ni (TOBB) temsilen 'Verimlilik Proje Ödülleri Yarışması' bilgilendirme toplantısına katıldı. Online yapılan toplantıda konuşan Başkan Büyüksimitci, burada yaptığı konuşmada, verimlilik artırıcı iyi uygulamaları teşvik eden bu girişimi TOBB olarak paydaş sıfatıyla desteklediklerini ve her yıl katkılarını artırarak sürdüreceklerini söyledi.

Dikkat! Başvuru için 28 gün kaldı

Diğer yandan Büyüksimitci, Sanayi Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  ve kısa ado OSBÜK olan Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu işbirliğinde 2014 yılından bu yana her yıl gerçekleştirilen organizasyona 30 Mayıs 2024 tarihine kadar hem özel sektör işletmeleri hem de kamu kurum ve kuruluşları başvuru yapabileceğini dile getirdi. 

Dikkat! Başvuru için 28 gün kaldı

Verimlilik Proje Ödülleri Yarışması hakkında

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü tarafından; verimlilik bilincinin ülke çapında yaygınlaştırılması, kurum ve kuruluşlar arasında bilgi ve tecrübe paylaşımın artırılması, verimlilik konusunda yürütülen projelerin kamuoyuna duyurulması, uygulanmış projelerin sağladığı yararların tanıtılması ve verimliliği artırma konusunda yürütülecek yeni projelerin teşvik edilmesini sağlamak amacına yönelik olarak her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” düzenlenmektedir. 2014 yılından bu yana her yıl gerçekleştirilen organizasyona gösterilen ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Hem özel sektör işletmelerinin hem de kamu kurum ve kuruluşlarının başvuru yapabildiği yarışmada dereceye giren proje sahiplerine verilecek ödüller Sayın Bakanımız tarafından takdim edilmektedir.