Develi'de yeni başkan mazbatasını aldı

31 Mart yerel seçimlerinin ardından resmi olmayan verilere göreli Develi Belediye Başkanı seçilen Adem Şengül, mazbatasını aldı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Develi'de yeni başkan mazbatasını aldı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri hareketli geçen bir seçimi geride bıraktı. Tamamlanan seçimlerin ardından resmi olmayan verilere göre belediye başkanları belli oldu. Kayseri’nin Develi ilçesinde de Cumhur İttifakı’nın adayı Adem Şengül yarışı önde tamamladı. 

Develi'de yeni başkan mazbatasını aldı

Yeni Başkan Şengül, ilçe hizmet binasında İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı. Mazbata töreninin ardından konuşan Başkan Şengül, Develi’ye hizmetleri için bir önceki Başkan Mehmet Cabbar’a teşekkür etti. Şengül, “Hamdolsun seçim sürecini kazasız belasız tamamladık. Hangi vatandaşımızın hangi belediye başkan adayını desteklediği önemli değil. Bizleri destekleyen, desteklemeyen herkese teşekkür ederiz. Hepimiz Develi’nin evladıyız. İnşallah bundan sonra hep birlikte el ele, gönül gönüle vererek Develimizi daha iyiye daha güzele taşıyacağız. Allah yardımcımız olsun” açıklamalarında bulundu.
 

Develi'de yeni başkan mazbatasını aldı