Dereceye Giren Gazeteciler Ödüllerini Aldı

Kayseri Gazeteciler Cemiyetinin geleneksel olarak düzenlediği medya yarışmasında dereceye giren gazeteciler ödüllerini aldı. Detaylar haberimizde...

Dereceye Giren Gazeteciler Ödüllerini Aldı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Gazeteciler Cemiyetinin ödül töreni yapıldı.

Her yıl geleneksel medya yarışmasının ödül töreni Büyükşehir Belediyesi Toplantı salonunda gerçekleşti. Vali Gökmen Çiçek de ödül törenine katıldı. Vali Çiçek, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren gazetecileri tebrik etti ve gazetecilerin her gün önemli haberler yaptıklarını ve bu haberlerin gündemi belirlediğini söyledi.

Dereceye Giren Gazeteciler Ödüllerini Aldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan da yarışmada ödül alanları kutladı.Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ da yarışmaya 60'ın üzerinde eserin katıldığını belirtti.

AA muhabiri Müzahim Zahid Tüzün 'Yazılı Görsel Haber' dalında "Tesadüfen Bulunan Taşlar 1700 Yıllık Tarım Takvimini Ortaya Çıkardı" fotoğrafıyla ikincilik ödülü aldı.

Dereceye Giren Gazeteciler Ödüllerini Aldı

Yarışmada, Yazılı Görsel Haber dalında Hunat TV'den Reşat Özdemir, Röportaj-Araştırma-İnceleme ve Makale kategorisinde Kayseri Anadolu Haber'den Dilek Bayram, TV Haber Programcılığı dalında TV1'den Yalçın Yoldaş, Spor Haberi kategorisinde Hunat TV'den Güngör Görden, Sayfa Düzeni (mizanpaj) kategorisinde ise Anadolu Express Haber'den Volkan Türkmen birinci oldu.

'Fotoğraf' dalında Hunat TV'den Serap Kayhan ile serbest olarak katılan Huzeyfe Ulu, Radyo Programcılığı dalında ise Furkan Radyo'dan Selda Avcı mansiyon ödüllerine layık görüldü.