CHP o ilçede kongre yaptı! Başkan değişti mi?

Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) kongre süreci devam ediyor. Pınarbaşı ilçe kongresi de yapıldı. Kongreye CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç de katıldı. Peki ilçede Başkan kim seçildi? Bundan sonra CHP'de ne olacak? Detaylar Kayseri haber bülteninde.

CHP o ilçede kongre yaptı! Başkan değişti mi?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) kongre süreci de devam ediyor. Pınarbaşı İlçe kongresi de yapıldı. Pınarbaşı ilçesinde yapılan kongreye CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç de katıldı.
CHP o ilçede kongre yaptı! Başkan değişti mi?TEK KADIN İLÇE BAŞKANI
Yapılan kongre sonucunda mevcut Başkan Eser Çetinkaya yeniden seçildi. CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, kongreyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Pınarbaşı ilçe kongremizi büyük bir katılım ve coşku ile gerçekleştirdik. Görevini layıkıyla yaptığına bizzat şahit olduğum kıymetli ilçe başkanımız sayın Eser Çetinkaya ki tek kadın ilçe başkanımız Kayseri’de, görevine tekrar seçildi, kendisine ve yönetimine şimdiden çalışmalarında başarılar diliyorum. Artık hedefimiz önümüzdeki yerel seçimler" dedi.
CHP o ilçede kongre yaptı! Başkan değişti mi?CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, ilçe kongresi sonrasında Pınarbaşı'da esnaf ve vatandaş ziyaretleri de gerçekleştirdi. 

CHP o ilçede kongre yaptı! Başkan değişti mi?CHP'DE MELİKGAZİ BİLMECESİ
CHP'de yapılmayan tek ilçe kongresi kaldı. Melikgazi ilçe kongresi yaşanan tartışmalar nedeniyle ertelenmişti. Burada nasıl bir tavrın ortaya konacağı ise merak konusu oldu. Partililer ağırlıklı olarak ilçe kongresinin yapılması yönünde görüş belirtiyor. 
GÖZLER İL KONGRESİNDE!
Diğer yandan CHP'de il kongreleri 16 Eylül'de başlayacak ve 15 Ekim tarihinde sona erecek. Kayseri il kongresinin yapılacağı tarih ve aynı zamanda aday olacak isimler de merak ediliyor. Bir süre önce İl Başkanlığı görevine genel merkez tarafından atanan Feyzullah Keskin'in de kongrede aday olması bekleniyor.  İl kongre sürecinin tamamlanmasının ardından da  parti yönetimi, kurultayın tarihini belirleyecek.
CHP o ilçede kongre yaptı! Başkan değişti mi?
CHP KAYSERİ'DE HANGİ İLÇEDE KİM SEÇİLDİ?
Yapılan kongreler sonrasında ilçe Başkanı seçilen isimler şu şekilde:
Akkışla Mehmet Arslan
Bünyan Okan Marzıoğlu
Develi Yusuf Bulut
Hacılar Ali Adanır
İncesu Ahmet Efe
Kocasinan Barış Özdemir
Sarıoğlan Süleyman Ergin
Sarız Mehmet Arslan
Talas Mehmet Deniz
Tomarza Enbiya Aydın
Yahyalı Bünyamin Sürmeli
Yeşilhisar Deniz Onanç
Felahiye Ali Özbay 
Özvatan Zeynel Saraç.
Pınarbaşı Eser Çetinkaya
Melikgazi ?