CEO Ertekin Kayserispor için müjdeli haberi verdi!

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin Kayserispor'un transfer tahtasının açıldığını duyurdu. CEO Ertekin Kayserispor Beşiktaş karşılaşmasında 3 şanslı kişiyi locada ağırlayacaklarının da müjdesini verdi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde

CEO Ertekin Kayserispor için müjdeli haberi verdi!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin Kayserispor'un transfer tahtasının açıldığını duyurdu. CEO Ertekin Kayserispor Beşiktaş karşılaşmasında 3 şanslı kişiyi locada ağırlayacaklarının da müjdesini verdi.

CEO Ertekin Erciyes Anadolu Holding'in destekleri ile Kayserispor'un transfer tahtasının yeniden açıladığını duyurdu. CEO Ertekin müjdeli haberi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu. 

CEO Ertekin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Mondihome Kayserisporumuzun sezon başında kapalı olan transfer tahtası içinde holding şirketlerimizin de olduğu sponsorlarımızın desteği ile sezon başında açılmış arkasından tekrar kapanmıştı. Şimdi yeniden yine holding şirketlerimizin de olduğu sponsorların desteği ile transfer tahtası tekrar açıldı. Tahta açıldıktan sonra ilk maç 12 Şubat Pazartesi Beşiktaş ile. Transfer tahtasının açılmasında büyük emeği olan 'storishcom' X hesabını ve 'storishcom' İnstagram hesabını birlikte takibe alan 3 kişiyi çekilişle Mondihome ve Storish’in davetlisi olarak Erciyes Anadolu Holding locasında ağırlayacağız. Çekiliş sonuçları Storish’in  X ve Instagram hesaplarında duyurulacak."