CEO Ertekin, 'Acımız büyük. Başımız sağolsun'

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, bugün akşam saatlerine meydana gelen kaza ile ilgili açıklamada bulundu. Ertekin, 'Acımız büyük. Başımız sağolsun' dedi. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde…

CEO Ertekin, 'Acımız büyük. Başımız sağolsun'

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin acı haberi paylaştı. 

CEO Ertekin, Mimarsinan Şirintepe Mahallesi'nde hafif ticari araçla ile işçi servisinin tarlaya uçması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden Ercan Topal'ın Gümüşsuyu Halı çalışanı ve sendika temsilcisi olduğu belirtti.

CEO Ertekin, 'Acımız büyük. Başımız sağolsun'

Ertekin, sosyal medya hesabından kaza ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Bu akşam Mimsin’de meydana gelen trafik kazasında Gümüşsuyu Halı’da çalışan aynı zamanda da sendika temsilcimiz olan mesai arkadaşımız Ercan Topal kardeşimiz hakkın rahmetine kavuştu. Ercan kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun. Kederli ailesine ve Gümüşsuyu ailesine sabır diliyorum. 

Aynı kazada yaralanan Boyteks çalışanı mesai arkadaşlarımız Serhan Aydın ve Haydar Şahan’a ve Formül Nakliyat Şöförü Mehmet Hazır beylere de acil şifalar diliyorum. Holdingden ilgili genel müdürlerimiz ve doktorlarımız arkadaşlarımızın sağlık durumlarını yakından takip ediyorlar. Acımız büyük. Başımız sağolsun"