Büyükkılıç yürüyüşe katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ali Dağı'nda düzenlenen doğa yürüyüşü etkinliğine katıldı. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Büyükkılıç yürüyüşe katıldı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Kariyer Merkezi; paydaşlarıyla birlikte Ali Dağı’nda doğa yürüyüşü organizasyonu düzenledi. Kayseri’nin farklı güzelliklerinde gerçekleştirdiği doğa yürüyüşlerine bir yenisini daha ekleyen Başkan Memduh Büyükkılıç, Ali Dağı’nda düzenlenen doğa yürüyüşüne Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ile birlikte katıldı. Başkan Büyükkılıç, Ali Dağı’nda gerçekleşen, doğa yürüyüşü ile ilgili yaptığı açıklamada; tüm Kayserililerle hem spor yapacaklarını hem de birlik, beraberlik ve dayanışma örneği sergileyeceklerini ifade ederek, şunları kaydetti;

“Şu anda Ali Dağı’ndayız. Burası Ali Dağı’mızın 360 diye bilinen parkuru. Böyle güzel bir günde Kariyer Merkezimiz, Kayseri Üniversitemiz ve diğer paydaşlarla birlikte bir yürüyüş organizasyonu yapmışlar. Sizlere ve bizlere kolay gelsin diyoruz. Sağlıklı yürüyüşler temenni ediyoruz.”

Büyükkılıç yürüyüşe katıldı

Kayseri Üniversitesi Rektörü Kurtuluş Karamustafa ise, “Büyükşehir Belediyesi Kayseri Kariyerimizin başlattığı, Kayseri Üniversitemizin önemli bir paydaşı olduğu Erciyes Üniversitemizin, OSB’lerimizin, Meslek odalarımızın da paydaşı olduğu örnek projelerinden bir tanesidir. Üniversitemizde katılımcılarla birlikte yürüyoruz. Sağlıklı hayat ve vücut için yürüyüş diyoruz” diye konuştu.

Büyükkılıç yürüyüşe katıldı