Büyükkılıç'ı duygulandıran sürpriz

Pazarören Mimar Sinan Fen Lisesi'ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a duygulandıran bir sürpriz yapıldı. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Büyükkılıç'ı duygulandıran sürpriz
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Pazarören Mimar Sinan Fen Lisesi’ni ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç’a AK Parti Kayseri Milletvekilleri Hulusi Akar, Ayşe Böhürler, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Kayseri İl Kadın Kolları Başkanı Meral Koşar ile teşkilat mensupları eşlik etti.

Büyükkılıç'ı duygulandıran sürpriz

İlkmektep, Köy Enstitüsü, Öğretmen Okulu, Anadolu Lisesi ve şimdi de Fen Lisesi olarak 85 yıldır eğitim veren Pazarören Mimar Sinan Fen Lisesi ziyaretinde öğrencilerin sıcak ve samimi ilgisiyle karşılaşan Başkan Büyükkılıç, burada duygulandıran bir sürprizle de karşılaştı. Okul Müdürü Hayrettin Acet, Büyükkılıç’a okuldan mezun olan ağabeylerinin diplomalarının ve fotoğraflarının bulunduğu albümü hediye etti.

Büyükkılıç'ı duygulandıran sürpriz

Albümü ilgiyle inceleyen Büyükkılıç, bu anlamlı hediye için, okul yönetimine, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti.

Büyükkılıç'ı duygulandıran sürpriz

Daha önceki ziyaretlerinde verdiği sözleri yineleyen Büyükkılıç, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle buluşmak, onların görüş ve düşüncelerini dinlemek bizim için büyük bir mutluluk kaynağı oldu” dedi.

Büyükkılıç'ı duygulandıran sürpriz

Keyifli geçen ziyarette öğrencilerin yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılanan Büyükkılıç ve beraberindeki heyet, öğrenci ve öğretmenler ile günün anısına hatıra fotoğrafı da çektirirken, okul idarecilerinden eğitim ve öğretim faaliyeti hakkında da bilgiler aldı.

Büyükkılıç'ı duygulandıran sürpriz

Pazarören Mimar Sinan Fen Lisesi, tarihi 100 lise arasında yer alıyor

Pazarören Mimar Sinan Fen Lisesi, 85 yılda onlarca bakan, bilim adamı, yazar, hukukçu ve on binlerce öğretmen yetiştiren, ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanmış olan ‘Ülkemizdeki Tarihi 100 Lisemiz’ içerisinde yer alıyor.