Büyükkılıç çocuklara harçlık verdi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ramazan etkinliklerinde vatandaşlarla buluştu. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Büyükkılıç çocuklara harçlık verdi
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayına özel olarak başlattığı etkinlikler Kayserililerin yoğun ilgisi ile sürüyor. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Ramazan ayının ilk gününden bu yana sahur, iftar ve teravihlerin yanı sıra çeşitli etkinlilerde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. 

Büyükkılıç çocuklara harçlık verdi

Başkan Büyükkılıç, 1 milyon 260 bin metrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük millet bahçelerinden biri olan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde düzenlenen Ramazan Etkinlikleri’ne katılarak, vatandaşla bir araya geldi. Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Prof. Dr. Mehmet Emin Ay’ın programına katılan Başkan Büyükkılıç, Mehmet Emin Ay ile sohbet ederek katılımlarından dolayı teşekkür etti. Etkinlik alanında kurulan stantları da gezen Büyükkılıç, esnafla da sohbet etti. Programına ardından çocuklar ve gençlerle bir araya gelen  Büyükkılıç, gençlere 10 GB internet kartı hediye etti. Başkan Büyükkılıç, kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenlerle bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Büyükkılıç çocuklara harçlık verdi

Adaşı olan bir minikle ve ailesiyle de hatıra fotoğrafı çekinen Başkan Büyükkılıç, adaşı olan miniğe ve diğer çocuklara harçlık vermeyi de ihmal etmedi.