Bünyan'da milli heyecan dev ekranda yaşandı

Bünyan'da, Eski Pazar Yeri Meydanı'na dev ekran kurularak milli heyecan yaşandı. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Bünyan'da milli heyecan dev ekranda yaşandı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Milli maç, Bünyan’da kurulan dev ekranda izlenirken; vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Bünyan Belediye Başkanı Selahattin Metin’in talimatı ile Bünyan Belediyesince sosyal medya hesaplarından Eski Pazar Yeri Meydanı’na dev ekran kurularak milli heyecanın birlikte yaşanacağı duyurularak katılan vatandaşlar için Türk Bayrakları hazırlandı. Vatandaşların yoğun katılımı ile büyük bir heyecan ve coşku içerisinde dev ekranda izlenen müsabakada A Milli Takım Avusturya’yı 2-1 mağlup ederek Çeyrek Final turuna kalmaya hak kazandı. Birlik ve beraberlik içerisinde tek yürek olarak izlenen müsabakadan geriye renkli görüntüler kaldı.

Milli heyecan Bünyan'da dev ekranda yaşandı

Müsabaka sonrası açıklama yapan Başkan Metin, "Kazandığımız bu önemli galibiyetin gururlu mutluluğu içerisindeyiz. Ay Yıldızlı Millilerimizi hemşehrilerimizle birlikte tüm Türkiye gibi tek yürek olarak destekledik. Bu heyecanı zaferle taçlandırdığımız için çok mutluyuz. Hazırladığımız organizasyona büyük ilgi ve katılım gösteren değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyor, Ayyıldızlı Millilerimize EURO 2024 Çeyrek Final turunda başarılar diliyorum. Tebrikler Bizim Çocuklar’’ ifadelerini kullandı.

Milli heyecan Bünyan'da dev ekranda yaşandı