Bugün Kayseri'de nasıl bir hava var? Meteoroloji kimleri uyardı! İşte detaylar

Yaz ayları bitmesiyle birlikte yakıcı sıcaklıklar yerini serinleten bir havaya bırakmaya başladı.... 12 Ekim Perşembe Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Detaylar Kayseri hava durumu ile ilgili Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde...

Bugün  Kayseri'de nasıl bir hava var? Meteoroloji kimleri uyardı! İşte detaylar
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Yaz aylarının bitmesi ve sonbahar aylarının gelmesiyle beraber hava sıcaklıkları hissedilir derecede düştü. Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü'nden aldığımız bilgiye göre Kayseri'de en yüksek sıcaklık 20 C. en düşük sıcaklık 3 C. olacak.Bölge genelinin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıkları mevsim normalleri civarında seyredeceği öngörülüyor. Rüzgarın kuzey yönünden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği bekleniyor.

ZİRAİ DON UYARISI: Başta zirai faaliyet yapılan alanlar olmak üzere bölgemiz genelinde hafif ve orta kuvvette zirai don hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Bugün  Kayseri'de nasıl bir hava var? Meteoroloji kimleri uyardı! İşte detaylar