Bugün Kayseri'de hava nasıl olacak?

Hava durumu ile ilgili detaylar Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Kayserili vatandaşları bugün nasıl bir hava bekliyor? Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde.

Bugün Kayseri'de hava nasıl olacak?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri'de kış aylarının gelmesiyle beraber hava sıcaklıkları hissedilir derecede düşüşe geçti.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 14 derece, en düşük sıcaklık ise -1 derece olacak.

Bölge genelinin parçalı ve çok bulutlu geçeceği, sabah ve gece saatlerinde pus, yer yer sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayının görüleceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı mevsim normallerinin civarında seyredeceği bekleniyor. Rüzgar güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği bekleniyor.

Sis-Pus, Buzlanma ve Don Uyarısı: Bölge genelinde sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Bugün Kayseri'de hava nasıl olacak?