Boydak Holding CEO’su Ertekin’den çarpıcı açıklama: Burası benim malım olsaydı, ben bu kadar çalışmazdım

Kayserispor galip geldiğinde benim üretimim artıyor

21:53:45 | 2019-09-12

Boydak Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, holdingin eski yöneticilerinden Mustafa Boydak’ın, “Holdin kaynaklarını har vurup, harman savuruyorlar” yönündeki eleştirilerine yanıt verdi. Ertekin, holdingi basiretli tüccar gibi yönettiklerini belirterek, “Hiç kimsenin kaygılanmasına gerek yok. Burası benim malım olsaydı, ben bu kadar çalışmazdım” dedi.

 Holdingde göreve geldiği günden bugüne görevini hakkıyla yapmaya çalıştığını belirten Ertekin, “O kadar rahatım ki hesap veremeyeceğim bir şey yok” dedi. “Burası benim babamın şirketi değil” diyen Ertekin, “Ben bir yapının görevlendirdiği CEO’yum. Ben icraatın başıyım, ama kararları tek başıma almıyorum. Örneğin Kayserispor’a yardım yapılacaksa TMSF Başkanına gidip diyoruz ki, basiretli tacir olarak bunu yaptık, şu kadar ciro yaptık, ama Kayseri şehrine olan borcumuz da var.

KAYSERİSPOR GALİP GELDİĞİNDE ÜRETİM ARTIYOR

13 bin çalışanım var. Kayserispor galip geldiğinde benim Pazartesi günü üretimim artıyor. Bu topraklardan çıkan şirket olarak Kayserisspor’u, kadın basketbolunu destekleme konusunda bizim borcumuz var bu topraklara. Kadınlara pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Bunun yanında hastanelere, yurtlara, emniyetimize destek veriyoruz. Kayıtsız kalmamız mümkün değil. Bu görevlerimden bir tanesi. Birisi geliyor, 3 verdim, sana 2 verdim, al sana 1 verdim gibi bir durum yok. Bunların hepsi bir plan dahilinde yapılıyor. Yardımlar için de bütçemiz var. Bunlar bütçeyle, karlılıkla doğru orantılı işler. Hiç kimsenin kaygılanmasına gerek yok. Burası benim malım olsaydı ben bu kadar çalışmazdım. Bunu da söylemek istiyorum”

Haber: Cafer ZENGİN

 

 
ETİKET :   Boydak CEO Alparslan Baki Ertekin Kayseri haberleri Son dakika Mali durum Holding Kayserispor Canlı yayın

Tümü