Borsa'da işlem gören Kayseri firması üretime ara verecek!

Yataş, Kayseri ve Ankara'daki üretim tesislerinde planlı olarak üretime ara verecek. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde...

Borsa'da işlem gören Kayseri firması üretime ara verecek!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul'da işlem gören Kayserili firma mevcut kullanmış olduğu alt yapıyı değiştirmek için 3 - 9 Temmuz arası Kayseri ve Ankara'daki üretim tesislerinde planlı olarak üretime ara verecek. Satışların etkilenmemesi için gerekli tedbirlerin alındığını belirten şirket'ten KAP'a yapılan açıklama ise şu sekilde, "Şirketimizin kullanmış olduğu mevcut yazılım altyapısının değiştirilerek SAP yazılım altyapısına geçilmesi için süregelen çalışmalar neticesinde 1 Temmuz 2023 tarihi itibariyle SAP sistemine geçiş planlanmıştır. Bu kapsamda 3-9 Temmuz 2023 tarihleri arasında 7 gün süre ile Ankara ve Kayseri'de yer alan tüm üretim tesislerimizde planlı olarak üretime ara verilecektir ve 10 Temmuz 2023 tarihi itibariyle yeniden tüm tesislerde üretime başlanması planlanmıştır.

Söz konusu dönemde satışların etkilenmemesi için gerekli stok ve sevkiyat önlemleri alınmış olup yıllık üretim ve satış planlarının etkilenmemesi beklenmektedir."