'Biz değişime sayılı günler kaldığını biliyoruz'

İyi Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin, gençlerle iftar programında gençlerle buluştu. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

'Biz değişime sayılı günler kaldığını biliyoruz'
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

İyi Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin, Kocasinan Meclis Üyesi Adayı Şaban Emre Gürbüz tarafından düzenlenen iftar programında gençler ile buluştu. İftar Programına İyi Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel, İl Başkanı Tansu Şener, Kocasinan İlçe Başkanı Nazlı Özsoy Şahin, il ve ilçe teşkilatları katılım sağladı. 

'Biz değişime sayılı günler kaldığını biliyoruz'

Seçime sayılı günler kala çalışmalarına hızlandıran Yurder Şahin önce gençlerle sohbet edip ardından  projelerini anlattı.  Şahin,  “Gençlerimizin hak ettiği geleceği yaşayabilmeleri için yorulmak nedir bilmeden var gücümüzle çalışıyoruz. Gençlerimizin bugünlerine sahip çıkarak yarınlarını inşa etmek istiyoruz. En çok da gençlerimiz için değişimin şart olduğunu yüksek sesle söylüyoruz. Ülkemizin geleceğinde pırıl pırıl kızlarımız oğullarımız var.  Biz değişime sayılı günler kaldığını biliyoruz. Gençlerimiz için projelerimizi ortaya koyarken onların ihtiyaçlarını merkeze koyduk. Sorunlara karşı somut ve uygulanabilir çözümler sunarak yaşam kalitelerini daha çok artıracağız. Bugünleri var etmeden gençlerimiz için gelecek inşa etmemiz söz konusu olamaz. Ben umuyorum ki biz geleceğe kol kola güçlü bir şekilde yürüyeceğiz. Mutlu, güzel, aydınlık yarınların habercileri biziz. O güneş Kocasinan’dan doğacak.” ifadelerini kullandı.
 

'Biz değişime sayılı günler kaldığını biliyoruz'