Bir zam daha mı geliyor?

Kayserili tüplü araç sahiplerini de yakından ilgilendiren LPG'ye bir zam daha mı geliyor? Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde...

Bir zam daha mı geliyor?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayserili tüplü araç sahiplerini de yakından ilgilendiren LPG'ye bir zam daha mı geliyor? Litre fiyatı 16 TL 12 kuruş olan LPG'ye bir zam daha mı geliyor?Bir zam daha mı geliyor?LPG'de son durum hakkında görüşlerini aldığımız Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası Kayseri Bölge Başkanı İbrahim Polat, Kayseri Olay Haber Merkezine yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:Bir zam daha mı geliyor? "05.09.2023 Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere Otogaz grubunda 1,31 TL fiyat artışı beklenmektedir." Gelmesi beklenen zam ile beraber litre fiyatı 16 TL 12 kuruş olan LPG fiyatının 17 TL 43 kuruş olması bekleniyor.Bir zam daha mı geliyor?Fiyatlar ise rafineri uzaklıkları ve kâr marjlarına göre bayiler, iller ve ilçeler arasında farklılık gösterebiliyor.

Brent petrol nedir?

Kuzey Denizi'nden 1960 yıllarında çıkarılmaya başlanan bir ham petrol karışımıdır. Hafif, tatlı bir ham petrol çeşidi olarak kabul edilir. Ham petrol ise, yeryüzünden çıkarılan ve rafine edilerek petrol ürünlerine dönüştürülen doğal bir kaynaktır. Brent petrol ise fiyatı 88,55 Dolar’dan işlem görüyor.