'Bilboard belediyeciliğine ayıracak vaktimiz yok'

Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mahmut Arıkan, Kayseri'de coşkuyla karşılandı. Detaylar Kayseri Olay'ın haberinde.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
'Bilboard belediyeciliğine ayıracak vaktimiz yok'
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Saadet Partisin de Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Milletvekili Mahmut Arıkan, Kayseri girişinde partililer tarafından karşılandı. 

'Bilboard belediyeciliğine ayıracak vaktimiz yok'

İl binası önünde açıklamalarda bulunan Arıkan, “ Selam olsun Kayseri’ye, Sivas’a, Yozgat’a, Ağrı’ya, Maraş’a, Iğdır’a. Yani Kayseri’de kim yaşıyorsa, kim burası için mücadele ediyorsa, kim bura için taş üstüne taş koyuyorsa selam olsun hepsine!  Allah’a hamd ediyorum. Bir kez daha bu kutlu topluluk karşısında olmanın mutluluğu içerisindeyim. Bugün karşınıza Kayserili bir kardeşiniz olarak, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak geldim. Şimdi yeni ve kutlu bir yola çıkıyoruz. Belediye seçimleri, milletin hizmet için ‘emaneti’ teslim etme seçimleridir. Sadece sandık, pusula, kampanyadan ibaret değildir! Burada milletin her kuruşunun adilce, hakça harcanmasının emaneti vardır. Burada şeffaflık emaneti vardır. Burada işi ehline verme emaneti vardır. En önemlisi burada merhamet emaneti vardır. Ve biz biliriz ki, “Merhamet” Allah’ın kendisinden bir “emanetidir.” Bu kardeşinize de Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığı emaneti verildi. İnşallah Kayseri’ye en büyük hizmetleri yapmak için kollarımızı sıvadık. Biz, kötüyü iyi; iyiyi daha iyi yapmak için bu yola çıktık. Bizim kısır polemiklere, bilboard belediyeciliğine ayıracak vaktimiz yok. Bizim bütün dikkatimiz Kayseri’de, Kayserilidedir!” dedi.

'Bilboard belediyeciliğine ayıracak vaktimiz yok'

SP Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mahmut Arıkan, “Osman Yüksek Serdengeçti ne diyordu? ‘Hakikat, hakikat, hakikat istiyorum’ diyordu. Ben de buradan diyorum ki: Ben Kayseri için -mış gibi hizmet değil, hakikat istiyorum! Hakiki hizmet istiyorum!  O zaman biz de haydi bismillah diyoruz. Haydi şimdi milli görüş belediyeciliği diyoruz. Yolumuz açık olsun!” ifadelerini kullandı.

'Bilboard belediyeciliğine ayıracak vaktimiz yok'