Belediyede gece buluşması

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi. Toplantı saat 23.00'da sona erdi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde

Belediyede gece buluşması
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi. Toplantı saat 23.00'da sona erdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve il yönetimi, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nde bir araya geldi.

Gece 23.00’e kadar süren toplantının ardından Büyükkılıç; "Sabahın erken saatlerinden itibaren başladığımız çalışmalarımız bu saatlere kadar devam etti. AK Parti İl Başkanımız Fatih Üzüm, il yönetimimiz, Melikgazi Belediye Başkanımız Mustafa Palancıoğlu ve Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar ile birlikte şehrimize yapacağımız çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk" diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, birlik ve beraberlik mesajı vererek; "Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı, dava arkadaşı olarak bu millet için ötekileştirmeden, ayrıştırmadan önce insan, ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ felsefesiyle hep koştuk, koşmaya devam ediyoruz" dedi.