Başkanlardan birlik ve beraberlik mesajı

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan'ı, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve yönetimi ziyaret etti. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Başkanlardan birlik ve beraberlik mesajı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

kaysoKAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci; yönetimi ile birlikte Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özdoğan, birlik olmanın ve bu birlikteliğin beraberlik ve dayanışmaya vesile olmasını diledi. Başkan Özdoğan; Kayseri’nin ticaretin ve sanayinin merkezi olduğunu, bu çerçevede her zaman gerek ilçedeki gerekse de şehirdeki sanayici ve iş insanlarının yanlarında olmaya özen gösterdiklerini belirterek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkanlardan birlik beraberlik mesajı

Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci de, Başkan Özdoğan’a gösterdikleri misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, sanayicilerin ve iş insanlarının her zaman yanlarında olan Başkan Özdoğan’a desteği için teşekkür etti. Başkan Büyüksimitçi kurumlar arasında uyum içerisinde çalışmaya devam edeceklerini belirterek, yeniden Hacılar Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı Başkan Özdoğan’ı tebrik ederek, yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkanlardan birlik beraberlik mesajı