Başkan, insanın içini sızlatan o görüntüleri paylaştı!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 'İçimizi sızlatan, kamu malına zarar verilen bu görüntüleri sizlerle hiç paylaşmak istemezdik.' dedi. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde…

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Başkan, insanın içini sızlatan o görüntüleri paylaştı!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç insanın içini sızlatan görüntüleri paylaşarak, "İçimizi sızlatan, kamu malına zarar verilen bu görüntüleri sizlerle hiç paylaşmak istemezdik." dedi. 

Tüm Türkiye'ye örnek olarak gösterilen KAYBİS, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından 2010 yılında hizmete girmiş bir proje olarak 14 yıldır Kayserili vatandaşlara hizmet ediyor. İlk yarım saati öğrencilere ücretsiz olan KAYBİS istasyonlarındaki bisikletlere verilen zararların görüntüsünü Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memduh Büyükkılıç paylaştı.

Başkan, insanın içini sızlatan o görüntüleri paylaştı!

"Kamu malına karşı hassas olunması insanî ve millî bir görevimizdir." diyen Başkan Büyükkılıç, "İçimizi sızlatan, kamu malına zarar verilen bu görüntüleri sizlerle hiç paylaşmak istemezdik. Ancak, hukuki süreç sonrası yavrularımızın ve gençlerimizin geleceğini, sicilini etkileyecek bu üzücü hadiselerin bir daha yaşanmaması için kamuoyunun dikkatine sunmak istedik." dedi.

Başkan Büyükkılıç'ın açıklaması şu şekilde; "Türkiye’nin ilk bisiklet paylaşım sistemi olan çevreci ve doğa dostu KAYBİS hepimizin…

İlk yarım saati öğrencilerimize ücretsiz olan ve tüm Türkiye’de örnek gösterilen bisikletlerimiz sizler için hizmet vermektedir.

İçimizi sızlatan, kamu malına zarar verilen bu görüntüleri sizlerle hiç paylaşmak istemezdik. Ancak, hukuki süreç sonrası yavrularımızın ve gençlerimizin geleceğini, sicilini etkileyecek bu üzücü hadiselerin bir daha yaşanmaması için kamuoyunun dikkatine sunmak istedik.

Kamu malına karşı hassas olunması insanî ve millî bir görevimizdir. Lütfen bu konuda daha hassas ve daha duyarlı olalım. Ebeveynler olarak yavrularımıza kamu malına zarar vermenin bir suçtan öte insanlık ayıbı olduğunu anlatalım."

Başkan, insanın içini sızlatan o görüntüleri paylaştı!