Başkan iddialı konuştu: Rekor kıracağız

Yahyalı Belediye Başkanı ve Başkan adayı Esat Öztürk'ün seçim bürosu açıldı. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Başkan iddialı konuştu: Rekor kıracağız
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Cumhur İttifakı Yahyalı Belediye Başkan adayı Esat Öztürk'ün seçim bürosu açıldı. Seçim bürosunun açılışına AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy, Yahyalı Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Esat Öztürk, AK Parti'ye Kayseri İl Başkan Yardımcıları, AK Parti Yahyalı ilçe Başkanı Adem Sarıçiçek, Milliyetçi Hareket Partisi Yahyalı İlçe Başkanı Nebi Akkuş ve vatandaşlar katıldı.

Başkan iddialı konuştu: Rekor kıracağız

Cumhur İttifakı Yahyalı Belediye Başkan adayı Esat Öztürk açılışta yaptığı konuşma da; “Bazı adaylar bu kadar kalabalık miting bile yapamazken biz büyük bir coşkulu kalabalıkla biz seçim büromuzu açıyoruz. Allah’ım Yahyalı’nın bu güzel insanlarından razı olsun. Bu ilçe güzellerin,  bu ilçe güzelliklerin ilçesi. Burada yaşamak, burada belediye başkanlığı yapmak her kula nasip olmaz. 1. Dönemimizde %58 oy oranı ile bana yetki verip belediye başkanı yaptınız. 2. Dönemimizde çalışmalarımızı beğenip %68 oy oranı ile tekrar belediye başkanı seçtiniz. Aday tanıtımında Vekilimiz Hulusi Akar Yahyalı’dan rekor beklediklerini söylediler. Görüyorum ki bu rekoru biz kıracağız. ‘Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz’ derler. Bizim 10 yılda yaptığımız birçok projeyi sizler yakından biliyorsunuz. Yahyalı’ya şehirleşme yolunda önemli kademeler atlattık. Şimdide Mimarlık dönemimizde sizler için 70 proje hazırladık. Bu projeler ile Yahyalı’yı şahlandıracağız.” ifadelerini kullandı.

Başkan iddialı konuştu: Rekor kıracağız