Başkan Berna Gözbaşı bırakıyor mu?

Kayserispor'da Başkan Berna Gözbaşı, 'Ama artık gelinen bu noktada benim bu kulüp için yapabileceğim çok bir şey kalmadı' diyerek, istifa sinyali verdi

Başkan Berna Gözbaşı bırakıyor mu?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, 2-1 biten maç bitiminde açıklamalarda bulundu. 
“Kendimi yok etme noktasına geldim” diyerek, maddi krizden bahseden Gözbaşı, gözyaşlarını tutamadı. “Affımı istiyorum” diye şok bir açıklama yapan Başkan Gözbaşı, “Herkesin gayretiyle bir yere gelmeye çalıştık. 3 yıl önce başkan olmuştum. Büyük badireler atlatarak Kayserispor’u layık olduğu yerde tuttuk. Herhalde yaptığım katkıyı Kayserispor tarihinde hiçbir başkan vermemiştir. Varımı yok ettim. Bu kulüp yaşasın diye elimden gelen bütün imkanları sundum. Ama artık gelinen bu noktada benim bu kulüp için yapabileceğim çok bir şey kalmadı. Benim artık hem kendi işim hem de ailem kamuoyundan duyuyorsunuzdur kendimi yok etme noktasına geldim. Ben artık şehrin önde gelenlerine affımı istediğimi duyurmak istiyorum” diyerek, bırakabileceğinin sinyalini verdi. 

“HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Başkan Gözbaşı, spor yasasından dolayı genel kurul yapılacağını belirterek, “Lige verilen 45 günlük arada bu şehrin bu kulübe sahip çıkması gerekiyor. Bu kulübün yaşaması için ne yapılacaksa lige verilen arada bunun karara varılması gerekiyor. Benim artık elimden bir şey gelmiyor. Herkese teşekkür ediyorum. Kayserispor’un diğer acıklı hikayelere dönmemesi için gerekli çağırıyı yapıyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum. Zaten yeni spor kulüpleri yasası gereği bir genel kurul yapılması gerekiyor. Bununla beraber diğer şeyler de konuşulur” ifadelerini kullandı.