Başkan adayından mevcut başkanlara 'şaka değil gerçek' uyarısı

Yeniden Refah Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Önder Narin diğer partilerin mevcut belediye başkanlarını uyardı. Narin, 1 Nisan'da çıkacak olan sonuca birçok siyasinin şaşıracağını vurguladı. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde

Başkan adayından mevcut başkanlara 'şaka değil gerçek' uyarısı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Yerel seçimlerin yaklaşması ile beraber siyasi partilerde de yerel seçim hazırlıkları yoğun bir şekilde devam ediyor. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın talimatı ile Yeniden Refah Partisi herhangi bir ittifakta yer almadı ve yerel seçimlere kendi başına gitme yönünde karar aldı.

Kocasinan Belediye Başkan Adayı Önder Narin yaklaşan yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Narin, "1 Nisan günü diğer siyasi partilerin mevcut belediye başkanlarına şimdiden seçim sonuçları 'şaka değil gerçek' diye uyarmak istiyorum" dedi.

Narin, "bir çok siyasi sandıktan çıkan sonuca şaşıracak ama gerçekten sahada ve halkın nabzını tutanlar beklenen tablo ile karşılaşınca beklenen buydu diyecek" dedi.

Başkan adayından mevcut başkanlara 'şaka değil gerçek' uyarısı

Narin 31 Mart seçimleri ile ilgili ayrıca şunları söyledi: "Bizler 2019 yılından bu yana sadece seçim zamanı değil geçim zamanı da halkımızın yanındayız ilkesi ile hep sahadaydık. Yeniden Refah Partisi insanların gönlünde ve zihninde nakış gibi işlendi, bizler partimize olan teveccühün her zaman farkındayız üzerinde nokta kadar dahi leke olmayan partimize şimdiye kadar hiçbir suçlama duymadım, bu teveccühün sonucu olarak bu yerel seçimlerde en büyük sürprizi partimiz yapacaktır. Bu söylemleri abartılı bulanlar ve başını kuma gömenler 1 Nisan sabahı seçim sonuçlarını şaka zannedip inanmak istemeyecekler. Onlara şimdiden diyorum ki şaka değil gerçek. Yeniden Refah partisi; alternatif arayanların, çare bekleyenlerin, bu gidişata dur diyenlerin, canıma tak etti diyenlerin, adalet arayanların, refaha kavuşmak isteyenlerin ve geleceğe umutla bakmak isteyenlerin ortak partisi olacaktır. Yeniden Refah belediyeciliği şatavatlı açılış belediyeciliği değil hizmet yapan belediyecilik olacaktır. Kocasinanı 1 Nisan sabahından sonra durağan yada geri giden bir ilçe olarak değil sürekli gelişen çağdaş bir ilçe olarak göreceksiniz. Kültürden tarıma, sanayi den sanata ticaretten yapılaşmaya kadar her alanda bugüne göre değil yarına göre çalışmalar yapacağız. Doğalgaz, kanalizasyon gibi altyapı sorunları en kısa sürede çözülecek yarına dair yatırımlar yapılacaktır. Kaynak sorunu borç ve faizle değil kaynak üreterek yeterli seviyeye getirilecektir. Kısacası Kocasinan çağdaş,modern ve örnek bir ilçe olacaktır. Seçim dönemine sıkıştırdıkları, göz boyama hedefi taşıyan açılışları basiretli vatandaşımızı aldatmayacaktır. Daha öncede ifade ettiğimiz gibi 'takke düştü kel göründü' 1 Nisan sabahı belediyelerin kapısını Refah için açacaksınız."