Başkan adayı, seçilirse belediye duvarına bakın ne yazdıracak

Saadet Partisi Yahyalı Belediye Başkan Adayı Nuh Tosun, başkan seçilirse belediye duvarına ne yazdıracağını açıkladı. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Başkan adayı, seçilirse belediye duvarına bakın ne yazdıracak
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Yahyalı Belediye Başkan Adayı Nuh Tosun ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mahmut Arıkan, ilçede adalet ve şeffaflık vurgusu yaptı.
Yahyalı Belediye Başkan Adayı Nuh Tosun, beraberinde Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Arıkan ile birlikte ilçeyi karış karış gezip vatandaşlarla buluştu. Gezide, belediyenin duvarına "Rüşvet alan da veren de melundur" ibaresinin yazılacağını açıklayan Başkan Tosun, adalet ve şeffaflık ilkelerini öne çıkaracaklarını belirtti.

Başkan adayı, seçilirse belediye duvarına bakın en yazdıracak
Nuh Tosun, yaptığı açıklamada, "Belediyemizin duvarına yazdıracağımız 'Rüşvet alan da veren de melundur' ibaresiyle adalet ve şeffaflık ilkelerini vurgulamak istiyoruz. Vatandaşlarımızın hak ettiği hizmeti alması ve belediyemizin şeffaf bir şekilde yönetilmesi için çaba göstereceğiz. Bu bizim yönetim anlayışımızın temelini oluşturuyor. Vatandaşlarımızın yanında, rüşvetin karşısında olacağız. Bu değerleri koruyarak ilçemizi daha yaşanabilir bir hale getireceğiz." dedi. Nuh Tosun, “Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Milletvekilimiz Mahmut Arıkan Bey’e bugünkü katılımları için teşekkür ederim. Birlikte Kayseri’nin önünü açacak projelerimizi hayata geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.
Program vatandaşların katıldığı iftar yemeğinin ardından yapılan konuşmalar ile sona erdi.