Başkan adayı o ilçe için öncelikli konularını sıraladı

31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Palaz, Hacılar'daki yönetim anlayışını paylaştı. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Başkan adayı o ilçe için öncelikli konularını sıraladı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Palaz, Saadet Partisi'nin Hacılar’daki yönetim anlayışını ve politika önceliklerini açıkladı. 

Palaz yaptığı açıklamada, belediye yönetiminde şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olduklarını dile getirerek, "Halkın güvenini kazanmak ve toplumun beklentilerine yanıt vermek için her adımda şeffaf bir şekilde hareket edeceğiz. Halkımız ile iç içe hareket edeceğiz" dedi. 

Adaletin sağlanması ve herkesin eşit muamele görmesi için çalışacaklarını vurgulayan Osman Palaz , "Belediye hizmetlerinde adalet ve eşitlik ilkesine sıkı sıkıya bağlıyız. Kimseyi ötekileştirmeden, herkesin ihtiyaçlarına eşit şekilde yanıt vereceğiz" şeklinde konuştu. 

Başkan adayı o ilçe için öncelikli konularını açıkladı

Gelecek nesillerin refahını korumak için uzun vadeli planlar yaptıklarını belirten başkan adayı Palaz, "Hacılar’ın sürdürülebilir bir şekilde gelişmesini sağlamak için çevre dostu projeler üzerinde çalışıyoruz. Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir Hacılar bırakmak en büyük hedefimiz" ifadelerini kullandı.

Palaz , "Kayseri halkının sağlık hizmetlerine kolayca erişebilmesi ve kaliteli sağlık hizmetleri alabilmesi için çalışıyoruz. Kamu sağlık politikalarının etkinliği ve erişilebilirliği, bizim için öncelikli konulardan biri" dedi.