Bakan Özhaseki sessiz sedasız geldi

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, dün akşam saatlerinde sessiz sedasız Kayseri'ye geldi. Ayrıntılar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bülteninde…

Bakan Özhaseki sessiz sedasız geldi
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Geçtiğimiz hafta sonu bir dizi açılış ve etkinlik için memleketi Kayseri’ye gelen Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, dün akşam saatlerinde bir kez daha Kayseri’ye geldi.

Bakan Özhaseki sessiz sedasız geldi

Yoğun çalışma temposu içinde her fırsatta Kayseri’ye gelen Bakan Özhaseki’yi Erkilet Havaalanında Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu ve AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm’ün karşıladığı dikkat çekti. Bakan Özhaseki’nin Kayseri ziyareti ile basın kuruluşlarına bilgi verilmezken, Kayseri kamuoyu Bakan Özhaseki’nin ziyaretini AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu’nun sosyal medya paylaşımından öğrendi. Çopuroğlu, Bakan’ın ziyaretini “Bir dizi programlar için şehrimize gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet ÖZHASEKİ’yi Havalimanımızda karşıladık” sözleriyle duyurdu.