Bahçeli'yi neden Kayseri'ye davet etti?

MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi Ankara'da ziyaret ederek, Kayseri'ye davet etti. Peki davetin içeriğinde ne var? Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Bahçeli'yi neden Kayseri'ye davet etti?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri'de ilçe kongrelerini tamamladı. Gözler bu kez de il kongresine çevrildi. MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, Ankara'ya çıkarma yaptı ve parti genel merkezinde görüşmeler gerçekleştirdi.
Bahçeli'yi neden Kayseri'ye davet etti?DEMİREZEN'DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI
MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, ilk olarak MHP Lideri Devlet Bahçeli ile görüştü ve Bahçeli'yi il kongresine davet etti. Demirezen,  "Tek aday olarak gireceğim kongremizin hayırlara vesile olmasını dilerim" mesajı da paylaştı. Partide ilçe kongreleri de alınan karar gereği tek aday tek liste şeklinde yapılmıştı. İl kongresinin de tek adaylı yapılması bekleniyor. 
Bahçeli'yi neden Kayseri'ye davet etti? BAHÇELİ'Yİ KONGREYE DAVET ETTİLER
17 Eylül 2023 tarihinde il kongresi yapmaya hazırlanan MHP'de İl Başkanı Demirezen, Bahçeli ziyaretine yönelik olarak, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiyi makamında ziyaret ederek, 17 Eylül'de gerçekleştireceğimiz  İl kongresinin davetiyesini takdim ettik" dedi.
Bahçeli'yi neden Kayseri'ye davet etti?DEMİREZEN'E ZİYARETLERİNDE KİMLER EŞLİK ETTİ?
Diğer yandan Demirezen, Ankara çıkarmasında parti yöneticileri ile de bir raya geldi. MHP'den konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, "Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın’a Gerçekleştirilecek il kongresi hakkında bilgiler aktaran İl Başkanımızın ziyaretinde, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Aytaç Gezicive Kocasinan İlçe Başkanımız Hacı Ali Doğan da hazır bulundular" ifadeleri kullanıldı.

Bahçeli'yi neden Kayseri'ye davet etti?YALÇIN'A NE HEDİYE ETTİ?
MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, Yalçın'a ziyarette günün anısına hediye de verdi. Demirezen, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçı'na Osmanlı devlet arması hediye etti. Demirezen ve beraberindekiler anynı zamanda MHP Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir'i de ziyaret ederek, bir süre görüştü. 
Bahçeli'yi neden Kayseri'ye davet etti?