Atan, ilk açıklamasında neler söyledi?

Yukatel Kayserispor, yeni sezon hazırlıklarına start verdi.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Atan, ilk açıklamasında neler söyledi?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Yukatel Kayserispor, yeni sezon hazırlıklarına start verdi.
Çalışmalar Kadir Has Kulüp Tesisleri’nde  Teknik direktör Çağdaş Atan yönetiminde gerçekleşti. Genç çalıştırıcı antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklamada bulunurken, yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olması temennisinde bulundu. 
Çekişmeli bir sezon olacağını dile getiren Atan, “İnşallah bu sezon, o gelişimi daha net görebileceğimiz oyunlar olur. Biz bu yolda çalışmak istiyoruz. Mmacımız her zaman iyi futbol. Ben bu sezon çekişmeli, güzel, iyi bir lig olacağını düşünüyorum" dedi.
Transfer tahtasını açılmayacak gibi hareket ettiklerini kaydeden Atan, “Kayserispor olarak, şu an biz açılmayacakmış gibi hareket ediyoruz. Zaten takımımızın çok büyük kısmını koruduk. İki tane de kiralık oyuncuyu tekrar kazandırmak istiyoruz. Kulübümüz bunlarla ilgili görüşmelerini sürdürüyor" diye konuştu 
Genç oyunculara değer vereceklerine vurgu yapan Atan, “Altyapıdan geçen sene a takımda idmana çıkan 9 oyuncu, şu an kamp kadromuzda yer alıyor. Onlara da söyledim, sahada yüzde yüzlerini verip, burada kendilerini ispat edecekleri bir performans göstermelerini bekliyorum. Her sene 1-2 genç Türk oyuncuyu takımlarımıza kazandırmak istiyoruz. Onları ayrı bir gözle izleyip, Kayserispor'a kazandırmak istiyoruz. Bu tarz durumları fırsata çevirmek gerekiyor. Oyunculara da bunu söyledim. Güzel bir kamp geçireceğiz. İyi çalışacağız, sıkı çalışacağız, az konuşup çok çalışacağız. İnşallah bu sezon gemiyi sağ salim karaya yanaştıracağız. Mustafa Pektemek ve Cenk Gönen geldi. Diğer oyuncularla da yönetimimizin görüşmeleri devam ediyor” ifadelerini kullandı.
Oyun sisteminden de bahseden genç çalıştırıcı, “Topa sahip olan, önde baskı uygulayan, üçüncü bölgeye mümkün olduğunca fazla oyuncuyu sokabilen bir Kayserispor takımı oluşturmak istiyoruz” diye bilgi verdi.