Arıkan ve Genç halkın arasına karıştı!

Bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin simgesi, inananların zaferi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, tüm yurtta coşkuyla kutlandı. Kayseri ilinde de çeşitli etkinlikler düzenlendi. Milletvekili Mahmut Arıkan, önce Kayseri Valiliğinin düzenlediği programı katıldı programın ardından Arıkan, halkın arasına karışarak vatandaşları dinledi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde...

Arıkan ve Genç halkın arasına karıştı!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin simgesi, inananların zaferi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, tüm yurtta coşkuyla kutlandı. Kayseri ilinde de çeşitli etkinlikler düzenlendi. Milletvekili Mahmut Arıkan, önce Kayseri Valiliğinin düzenlediği programı katıldı programın ardından Arıkan, halkın arasına karışarak vatandaşları dinledi. 

Arıkan, halkın arasına karıştı!

Arıkan, Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Aşkın Genç ile birlikte şehir meydanında bulunan vatandaşların arasına karıştı.

Arıkan, halkın arasına karıştı!

Vekiller vatandaşların sıkıntılarına kulak verdi. Vatandaşlar, günlük yaşamlarını etkileyen konularda Mahmut Arıkan'a açıklamalarda bulundu. Arıkan, halkın sorunlarını yakından dinlemenin ve onların sesine kulak vermenin temel görevleri olduğunu ifade etti.

Vatandaşların dile getirdiği konuların çözümü için gereken adımların atılacağını ve ilgili mercilere iletilerek takipçisi olacağını söyleyen Arıkan şunları da dile getirdi:
“Kayseri’mizi tanıyoruz. Sorunların farkındayız. Kayseri’mizde maalesef kronikleşen sorunlarımız var. Meclisimizde bu konular ile ilgili yoğun mesai içerisindeyiz. Halkımız müsterih olsun, Kayseri’mizin sorunlarını çözecek olanlar yine bizleriz. Bunun için hem Meclis’te hem sahada hem de önümüzdeki belediye seçimlerinde çalışacağız.”

Arıkan, halkın arasına karıştı!

Arıkan ve Genç daha sonra 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerine devam etmek üzere meydandan ayrıldı.