Angelina Jolie: Kalbim Türkiye halkıyla birlikte

ABD'li oyuncu Angelina Jolie, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Türkiye ve Suriye'deki depremzedeler için bağış çağrısında bulunarak, Kalbim Türkiye halkıyla birlikte dedi.

Angelina Jolie: Kalbim Türkiye halkıyla birlikte
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

ABD’li oyuncu Angelina Jolie, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için bağış çağrısında bulunarak, "Kalbim Türkiye halkıyla birlikte" dedi.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından dünyaca ünlü isimlerden destek mesajları gelmeye devam ediyor. ABD’li ünlü oyuncu Angelina Jolie’de sosyal medya hesabından Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için bağış yapılması çağrısında bulundu. Jolie, Kahramanmaraş’ta 15 yaşındaki kaybettiği kızının elini bırakmayan acılı babanın da fotoğrafını ve yardım kampanyası linkini eklediği paylaşımında, "Kalbim Suriye ve Türkiye halkıyla birlikte. Birçok ailenin çektiği hayal bile edemeyeceğimiz acıları kavramak zor. Umarım başkaları da destek vermeyi düşünür, böylece hayat kurtaran çalışmalarına devam edebilirler" ifadelerini kullandı.