Ali Dağı ve Erciyes Dağı kayboldu!

Kayseri ilinde bugün saat 5 sularında başlayan sağanak yağış ilginç görüntüleri de beraberinde getirdi. Ali Dağı ve Erciyes Dağı kayboldu. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde

Ali Dağı ve Erciyes Dağı kayboldu!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ilinde bugün saat 5 sularında başlayan sağanak yağış ilginç görüntüleri de beraberinde getirdi. Ali Dağı ve Erciyes Dağı kayboldu. Kayseri’de akşam saatlerinde yağmur etkisini gösterdi. Gök gürültülü, sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Şiddetli yağmurla birlikte çöken sis ilginç bir görüntüyü de beraberinde getirdi. Meteoroloji 7’nci Bölge Müdürlüğü hava tahmin raporunu açıkladı. 

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü tarafından açıklanan Kayseri ve çevresi hava tahmin raporunda kentte sağanak ve gök gürültülü yağışın etkili olacağı ifade edildi. Vatandaşlar bu konuda uyarıldı. Diğer yandan akşam saatlerinde etkili olan sağanak ve gök gürültülü yağış hayatı olumsuz etkiledi. Bazı vatandaşlar uyarılara rağmen yağışa hazırlıksız yakalandı.  Kentte caddeler, sokaklar göle dönerken, ilginç bir görüntü ortaya çıktı.Ali Dağı ve Erciyes Dağı kayboldu!Erciyes Dağı ve Ali Dağı kayboldu! Yağmurla birlikte kente sis tabakası da çöktü. Sisle birlikte Erciyes Dağı ve Ali Dağı kayboldu. Gözlerden kaybolan dağların bu hali dikkat çekti.
Erciyes Dağı ve Ali Dağı kayboldu!Ali Dağı ve Erciyes Dağı kayboldu!Aynı yerden çekilen önceki ve sonraki fotoğraflar da çöken sisin ortaya çıkardığı tabloyu gözler önüne serdi.