AK Partili Başkanlardan CHP'li isme dikkat çeken ziyaret

AK Parti Kayseri Belediye Başkanları TBMM'de hangi CHP'li ismi ziyaret etti? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

AK Partili Başkanlardan CHP'li isme dikkat çeken ziyaret
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

AK Parti Belediye Başkanları bir dizi ziyaretler için Ankara’ya gitti. Ziyarette Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan yer aldı. 

Başkanlar Ankara’da dikkat çeken bir ziyarette gerçekleştirdi.  AK Partili Başkanlar Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Cumhuriyet Halk Partili bir ismide ziyaret etti. Başkanlar TBMM’de CHP Kayseri Milletveli Aşkın Genç ile bir araya geldi. AK Partili Başkanlardan CHP'li isme dikkat çeken ziyaretKonuya ilişkin bir fotoğraf paylaşan Milletvekili  Aşkın Genç, ziyaretleri için başkanlara teşekkür etti. 
Genç paylaşımında, “Kayserimizin Melikgazi Belediye Başkanı Sn. Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Sn. Ahmet Çolakbayraktar ve Hacılar Belediye Başkanı Sn. Bilal Özdoğan TBMM'de hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.AK Partili Başkanlardan CHP'li isme dikkat çeken ziyaretDiğer yandan başkanlar TBMM AK Parti Grup Amiri Halil Ergen'i de ziyaret etti.