AK Parti'de bir ilk!

AK Parti'de yeni yönetim toplandı. İl binasında gerçekleştirilen toplantıya Milletvekilleri ve Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da katıldı. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
AK Parti'de bir ilk!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

AK Parti'de önceki gün belirlenen il yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı. Toplantıya AK Parti Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu, Bayar Özsoy, Murat Vahit Cıngı, Büyükşehlr Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da katıldı.

AK Parti'de bir ilk!

AZİMLE İLERLEYECEĞİZ
AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, "Gece gündüz demeden, ülkemizin daha aydınlık yarınları için projelerimizi hayata geçirmek adına el birliğiyle çaba sarf edeceğiz" dedi. "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 'ın önderliğinde, partimizin değerleri doğrultusunda milletimize hizmet etmek için azimle ilerleyeceğiz" ifadelerini de kullanan Başkan Üzüm, "İl Yönetim Kurulumuz ile ilk toplantımıza katılarak bizlere desteklerini ve temennilerini belirten Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

AK Parti'de bir ilk!

ÇOPUROĞLU'DAN MESAJ
AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, belirlendikten sonra ilk kez bir araya gelen yönetim kurulu toplantısı ile ilgili olarak, "AK Parti İl Yönetim Kurulu Toplantımıza İl Başkanımızın Başkanlığında Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte katıldık" dedi.

AK Parti'de bir ilk!

İLK TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK! 
AK Partili Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise parti yönetiminin ilk kez bir araya geldiği toplantı ile ilgili olarak, "AK Parti Kayseri İl Başkanlığımızda düzenlenen Yönetim Kurulu Toplantısı’na Milletvekillerimiz Sayın Şaban Çopuroğlu, Sayın Murat Cahid Cıngı ve Sayın Sayın Bayar Özsoy ile birlikte katılarak, yeni İl Yönetim Kurulumuz ile ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Başta İl Başkanımız Fatih Üzüm olmak üzere yeni yönetim kurulumuzun şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diler, dava arkadaşlarımıza yürekten başarılar dilerim" şeklinde konuştu. 

AK Parti'de bir ilk!

AK  PARTİ YÖNETİMİNDE KİMLER VAR?
AK Parti tarafından açıklanan listeye göre, Asil Yönetim Kurulu Üyeleri; Atalay Akın, İsmail Arslan, Betül Başsoy, Kadir Bayram, İzzet Buzkan, Emre Cıngıllıoğlu, Fatih Çay, Mehmet Çifci, Abdullah Demir, İbrahim Demir, Birol Düşüktaş, Mehmet Efe, Mustafa Ekici, Şaban Elbiz, Nadire Erdoğan Arık, Mehmet Ersu, Hamdi Eskici, Nezihe Fazlıoğlu, İsa Gün, Hatice Kübra Hasnalçacı, Doğan İçingir, Mahmut Kabak, Akif Kahveci, Seda Kaplan, Sadi Kara, Yavuz Karaçavuş, Hatice Kayar, Selahattin Kılıç, Sinan Kurt, Nuh Kurtsoy, Hasan Nuri Kuş, Mustafa Maşlak, Mustafa Öğütlü, Hasan Öztoprak, Kadir Saçcıoğlu, Ahmet Sarıkaya, Abidin Sezgin, Hamdi Somdaş, Muhammed Sungur, Ahmet Şahin, Furkan Mert Şimşek, Muhittin Umaç, Ebru Ünal, Abdulkerim Yalçın, Durdu Mehmet Yalçın, Mahmut Yazırdağ,Murat Yıldız, Nisanur Yılmaz ve Mehmet Fatih Yüksel şeklinde oluştu.
Listede Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri olarak da şu isimler yer aldı: Ömür Turgut, Yasin Çalışkan, Nevzat Öztürk, Süleyman Karaköse,Hasan Müslim Ersoy, Ömer Yavuz, Osman Şahan, Furkan Vekli, özgür Galip Şahin, Nurhan Sıla Çakmak, Veli Çifci, Kadir Dede, Hüseyin Alin, Gülhanım Karadurdu, Mehmet Raşit Ulaş, Sümeyra Yılmaz Öztürk, Güngör Uzun, Seçkin Kumlu, İsmail Alp, Alim Şahin, Adem Havur, Mehmet Çağlıbüyükkeçeci, Merve Karaca, Hasan Doruk ve Bekir Tümüklü.

AK Parti'de bir ilk!