AK Parti'de affını isteyen isimden açıklama! Helallik istedi

AK Parti Kayseri Kadın Kolları İl Başkanlığı görevinden affını istediği ifade edilen Emine Timuçin'den açıklama geldi. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

AK Parti'de affını isteyen isimden açıklama! Helallik istedi
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

AK Parti Kayseri Kadın Kolları İl Başkanı Emine Timuçin görevinden ayrıldı. Timuçin'in parti genel merkezinden affını istediği ifade edildi.

AK Parti'de affını isteyen isimden açıklama! Helallik istedi

Timuçin bu kararıyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Kamuoyuna Saygılarımla...

13 Şubat 2018 tarihinde İl Kadın Kolları Başkanlığı görevi tevdi edildikten sonra Talas Belediyesi Meclis Üyeliği Büyükşehir Belediyesi Encümen Üyeliği, Büyükşehir Belediyesi Denetim Başkanlığı akabinde Milletvekilliği Adaylığı görevlerimi yürüttüğüm bu kutlu davamızda şehrimize hizmet etmekten büyük onur ve gurur duydum.

Şahsıma bu görevleri layık gören başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlarıma ve her zaman yanımda olan bizleri yalnız bırakmayan, desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Mehmet Özhaseki Bakanımıza, Mustafa Elitaş ve Taner Yıldız Bakanlarımıza, Şehrimizin gönül doktoru şerhi eminimiz Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a, görevimin başından itibaren İl Başkanlarım Hüseyin Cahit Özden, Şaban Çopuroğlu ve Fatih Üzüm’e, kıymetli Milletvekillerimize, İl Yönetim kurulu arkadaşlarıma ve İlçe Kadın Kolları Başkan ve İlçe Yönetimlerimize, Teşkilatımızın her kademesinde görev almış dava ve yol arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum.

Sadece görevimden affımı istedim. Her daim davamın arkasında bir nefer olarak bu kutlu davaya seçilecek yeni başkanımıza da destek vererek hizmet etmeye devam edeceğim.

Sizleri çok seviyor, Allah’a emanet ediyorum.
Haklarınızı helal edin. Sağlıcakla kalın.

AK Parti Kayseri İl Kadın Kolları Başkanı
Emine Timuçin