AGSYD'de genel kurul yapıldı

Anadolu Gazeteciler ve Spor Yazarları Derneği (AGSYD) Kayseri Şubesi, Olağan Genel Kurulu'nu üyelerinin katılımı ile Bünyan'da gerçekleştirdi.

AGSYD'de genel kurul yapıldı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Anadolu Gazeteciler ve Spor yazarları Derneği Kayseri Şubesi, yıllık faaliyet programı kapsamında Olağan Genel Kurulu’nu üyelerinin yoğun katılımı ile Bünyan Dalyan Çiftlik Restoran’da gerçekleştirdi.

AGSYD'de genel kurul yapıldı

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Genel Kurulda yönetim ve denetim kurulu raporları ile bilançolar ayrı ayrı okunarak oy birliği ile ibra edildi. 
Tahmini bütçenin görüşülmesinin ardından tek liste ile aday olan Mehmet Fatih Kaymaz, kısa bir konuşma yaparak dernek üyelerine bir sonraki dönem için yapılacakları sıraladı.
AGSYD’ye bugüne kadar büyük katkılar sağlandığını kaydeden Kaymaz, dernek olarak asıl amaçlarının üyelerinin mesleki eğitimlerinin sağlanarak sevgi ve dayanışma bağlarının artırılması, spor gazetecilerinin meslekleriyle ilgili sosyal-kültürel hak ve çıkarlarının korunması, geliştirilmesi ve spor yapma gereksinimlerinin karşılanması olduğunun altını çizdi.  
AGSYD’de gerçekleştirilen olağan genel kurulda Yönetim Kurulu (Asil) listesinde Mehmet Fatih Kaymaz, Hüseyin Göktaş, Murat Turp, Memduh Borazan ve Naci Gültekin Şeker yer aldı. Denetim Kurulu (Asil) listesinde Şevket Atalay, Habibullah Efendigil ve Yasin Dalkılıç bulundu.

AGSYD'de genel kurul yapıldı

Olağan Genel Kurul’da yer alan isimler ise şöyle:
Yönetim Kurulu Yedek:
Bekir Demirağ, Saim Yıldız, Ramazan Karakuş, Mehmet Taş, Mehmet Alp Cengiz
Denetim Kurulu Yedek:
Huzeyfe Ulu, Celal Kösedağ, Sermin Selda Polat
Onur Kurulu:
Ahmet Çağlayan Çınar, Bekir Demirağ, Hamdi Aktürk, Mustafa Cengiz, İbrahim Altuntaş, Demet Öztürk, Cenani Ayaydın, Ahmet Şan, Yavuz Navruz, Orhan Canbulatel
Büyük Kongre Delegeleri:
Mehmet Fatih Kaymaz, Murat Turp, Hüseyin Göktaş, Memduh Borazan, Naci Gültekin Şeker, Mustafa Cengiz, Yavuz Navruz, Şevket Atalay, Habibullah Efendigil, Hamdi Aktürk 
 

AGSYD'de genel kurul yapıldı