Adaylığını açıklayan Özel'e Kayseri'den destek

CHP'de genel başkan adaylığını açıklayan Özgür Özel'in basın toplantısına 43 milletvekili, 15 parti meclisi üyesi ve iki yüksek divan kurulu üyesi katılırken basın toplantısına katılan Kayserili isim sosyal medyadan da destek mesajı yayımladı. Ayrıntılar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bülteninde…

Adaylığını açıklayan Özel'e Kayseri'den destek
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 14-28 Mayıs seçimlerinin ardından başlayan değişim tartışmaları CHP Grup Başkanı Özgür Özel’in dün yaptığı basın açıklamasında adaylığını açıklaması ile yeni bir boyut kazandı. Özel’in basın açıklamasına toplantısına 43 milletvekili, 15 parti meclisi üyesi ve iki yüksek divan kurulu üyesinin katıldığı görülürken; CHP önceki dönem Kayseri Milletvekili Çetin Arık da basın toplantısına katılar, Özel’e açık destek verdi.

Adaylığını açıklayan Özel'e Kayseri'den destek

Arık, katıldığı basın toplantısının ardından da sosyal medyadan Özel’e desteğini, “Türkiye’nin değişimi için yola çıkarak Genel Başkan Adaylığını açıklayan Özgür Özel’i kızım Gülce ile birlikte tebrik ederek başarılar diledik. Aydınlık Türkiye’nin güvencesi CHP’nin yolu açık olsun. CHP değişirse Türkiye değişir.” mesajı ile gösterdi.