11 yıl sonra geri mi döndü? Tahtayı açan Kayserispor'un ilk transferi kim?

Kayserispor'da transfer yasağının kaldırılması ile birlikte transfer haberleri de gelmeye başladı. Kayserispor'un yeni transferi kim? Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde...

11 yıl sonra geri mi döndü? Tahtayı açan Kayserispor'un ilk transferi kim?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayserispor'da transfer yasağının kaldırılması ile birlikte transfer haberleri de gelmeye başladı. Kayserispor'un yeni transferi kim? Hasan Ali Kaldırım 11 yıl aradan sonra tekrardan Kayserispor'a geldiği haberleri gündeme bomba gibi düştü. 

Transfer yasağı bulunan Kayserispor'a müjdeli haber, kulüp başkanı Ali Çamlı'dan geldi. Ali Çamlı, kulübün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile transfer yasağının kaldırıldığını duyurdu. Çamlı, "Transfer tahtamız açıldı. Her şey Kayserispor için, hayırlı ve uğurlu olsun. Yola devam. Kayserispor'u ayağa kaldırmaya devam edeceğiz." dedi.

Kayserispor, eski oyuncusu Hasan Ali Kaldırım ile her konuda anlaşmaya vardığı iddiaları gündemdeki yerini aldı. Başarılı sol bek, Ankaragücü'nde istediği performansı sahaya yansıtamamıştı.

Bununla birlikte 2012'de Kayseri'den ayrılan Hasan Ali Kaldırım'ın, 11 yıl sonra eski takımına geri döndüğü iddia ediliyor.

Kulüp tarafından yapılacak resmi açıklama ile transfer netlik kazanacak!11 yıl sonra geri mi döndü? Tahtayı açan Kayserispor'un ilk transferi kim?