Yücel: Her zaman Kayserispor'un yanındayım

17:37:19 | 2020-07-09

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Kayserili olarak Kayserispor’un yanında olduklarını söyledi.

Son olarak kazanılan Beşiktaş galibiyetiyle büyük avantaj yakalandığını belirten Yücel, “Bu haftaki Beşiktaş galibiyetiyle Kayseri’de çok güzel bir coşku elde edildi. Üç puanlık bir maçı geride bıraktık. Üç haftadır da galibiyet serisi yakaladık. İnşallah, Çaykur Rize maçıyla da bunu taçlandıracağız. Kayserispor, Çaykur Rizespor maçından galip gelirse, ligde kalma umutlarını güçlendirecek. Buna Kayserinin ihtiyacı var. Kayserispor, hepimizin Kayserispor’u, bizlerin Kayserispor’u. Gaziantep ve Başakşehir maçlarıyla da  daha rahat sahaya çıkacağız. Artık üst sıralarda takımları devirmek, Kayseri ve Kayserispor için çok rahat olduğunu gördük. Gençlerbirliği, Sivasspor ve Beşiktaş maçlarıyla biz bunu gördük. Gaziantep ve Başakşehir maçları bizim için dönüm maçları olacak. Buradaki bir galibiyet, bir başarı bundan sonra oynayacağımız Trabzonspor maçına sonucu ne olursa olsun biz Süper Lig’deyiz, Kayserispor’a yakışan puanla Kayseri esnafına, tüccarına, Kayserispor severine, futbol için ekran başlarında, sahalarda olan herkese pandemiden sonra bir ödül olacak” dedi.

Takımı yalnız bırakmayacaklarını ifade eden Yücel, “Kayseri’ye bu başarıyı yakalatan, bu başarıyı hissettiren yöneticisine, futbolcusuna, biz de Kayseri’nin siyasi olarak arkasında olduğunu söylüyorum. Onlara teşekkür ediyorum. Takımımızı yalnız bırakmayalım. Rize maçında ekranlardan da izleyelim, bu coşkuyu bu şehrimize yaşatalım. Bir sonraki maçlara daha emin adımlarla gidelim. Tv başından da tezahüratı yapalım, yanında olduklarımızı gösterelim.”    
ETİKET :   Kayseri Haberler Son Dakika Kayseri Olay Kayseri Haberleri Hes Kablo Kayserispor İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Kazım Yücel

Tümü