Yine Çetinsaya yine hakaret! Yeni bir skandala daha imza attı! 'Ahlak yoksunu' tepkisi!

Kayseri Park Alışveriş Merkezi ortaklarından Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhan Çetinsaya, bir süre önce katıldığı televizyon programında Kayserililere ve Kayseri basınına kullandığı ifadeler tepkileri beraberinde getirmişti. Çetinsaya, yeni bir skandala daha imza attı.

Yine Çetinsaya yine hakaret! Yeni bir skandala daha imza attı! 'Ahlak yoksunu' tepkisi!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden 29 yıllığına yap-işlet-devret modeliyle kiralan Kayseri Park AVM’nin etrafında yapımına başlanan üç ayrı kafeteryanın ruhsatsız olduğu gerekçesiyle Melikgazi Belediyesi tarafından durdurulması sonrasında tartışmalar alevlenmişti. İş insanı Süleyman Çetinsaya’nın oğlu Serhan Çetinsaya yaşanan tartışmaların ardından katıldığı bir televizyon programında hem Kayserilileri küçümseyen sözleri hem de konuyu gündeme getiren basın mensuplarına hakaret dolu sözler sarf etmesi tepkilere neden olmuştu. 

"KAYSERİLİLER YÜRÜYEN MERDİVENE BİNMEYİ KAYSERİPARK'TA ÖĞRENDİ" DEMİŞTİ

Kayserili iş insanı Süleyman Çetinsaya’nın oğlu Serhan Çetinsaya, Kayseri Park AVM’nin etrafına yapılan üç ayrı kafeteryanın kaçak olduğuna ilişkine haber ve yorum yapan gazeteciler için “Üç beş çapulcu” diye hakaret etmesi, Kayseri'ye yönelik de “Kayserililer yürüyen merdivene bismillah çekerek Kayseri Park’ta binmeyi öğrendi… İstanbul’a mı geldiler, nerede bineceklerdi?” gibi sözler sarfetmesi tepkilere yol açmıştı. 

İŞTE ÇETİNKAYA'NIN YENİ VUKUATI!
"AHLAK YOKSUNU"

Çetinkaya'nın yeni bir skandal açıklaması daha gün yüzüne çıktı. Beşiktaş'ın 3-1 kazandığı Galatasaray derbisi sonrası "Anca 3'ün 1'ini alıyorsunuz" paylaşımı yapan Beşiktaş Asbaşkanı Serhan Çetinsaya'ya Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan'dan sert tepki geldi. Yazgan, "Maçtan önce hadsiz bir şekilde pusu kültürü diye açıklama yaptılar, maçtan sonra asbaşkanları sosyal medyadan ahlak yoksunu bir paylaşımla seviyeyi daha da aşağıya çekti" dedi. 
Yine Çetinsaya yine hakaret! Yeni bir skandala daha imza attı! 'Ahlak yoksunu'
Yazılı bir açıklama yapan Yazgan, şu ifadeleri kullandı: "Maçtan önce hadsiz bir şekilde pusu kültürü diye açıklama yaptılar, maçtan sonra asbaşkanları sosyal medyadan ahlak yoksunu bir paylaşımla seviyeyi daha da aşağıya çekti.

Muhtemelen sponsorluk gelirleri ve kişisel ticari ilişkilerinin getirdiği sorumlulukla kendilerini, gayri ihtiyari, karşı kıyının savunuculuğuna fazlasıyla kaptırmış haldeler ki Koç yönetiminin tutumuyla ilgili yaptığımız yorumlara böyle can siperane tepkiler veriyorlar, birbirlerinin yaptıkları açıklamaları beğeniyorlar. Ekonomik sebepli bu motivasyonlarını anlıyoruz ama bu saygısız üslubu kabul etmemiz mümkün değil.

Beyefendiye istediği seviyede cevap vermek bizim için en kolayı... Burada gerekli uyarının Beşiktaş Yönetim Kurulu ve sağduyulu Beşiktaş taraftarları tarafından yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Umarız kendisi, en kısa zamanda Beşiktaş’taki bir mağazadan alelacele, ucuza alınmış, çakma yönetici kimliğinden kurtulup temsil ettiği asırlık camiaya yakışır bir yönetici hüviyetine kavuşur. Aksi halde Süleyman Seba’nın, Hakkı Yeten’in kemiklerini daha çok sızlatır. Bu vesileyle Beşiktaş kulübünü galibiyetlerinden dolayı bir kez daha tebrik eder, tüm emekçilerin bayramını kutlarım.
Yine Çetinsaya yine hakaret! Yeni bir skandala daha imza attı! 'Ahlak yoksunu'Serhan Çetinsaya yaptığı açıklamalarla tepki toplamaya decam ediyor. 

Ne olmuştu?
Beşiktaş Asbaşkanı Serhan Çetinsaya, Galatasaray'ın geçtiğimiz günlerde Ali Koç'a yönelik yaptığı açıklamayı Twitter'dan alıntılayıp "Oraya yazmışsınız ama gördüğünüz gibi lobi ve algı yapamadığınız maçlarda ne sahada kalabiliyorsunuz ne de maçı kazanabiliyorsunuz! Anca 3'ün 1'ini alıyorsunuz… Tebrikler Beşiktaşım! Çok büyüksün" ifadelerini kullandı.
İŞTE O PAYLAŞIM
Yine Çetinsaya yine hakaret! Yeni bir skandala daha imza attı! 'Ahlak yoksunu'