YILMAZ BÜYÜKNALBANT’IN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI

Cumhuriyet resepsiyonunda Kayseri Ticaret Odası (KTO) eski Başkanı Yılmaz Büyüknalbant ve Anavatan Partisi 20’nci dönem Kayseri Milletvekili İbrahim Yılmaz ile şehrin ekonomisi üzerine sohbet ederken Gazeteci ağabeyimiz Oktay Ensari, iki ismin ortasına girerek bir muhabir arkadaşa, “Çek, altına eskinin ANAP’lıları diye yazarsın” diye bir espri yaptı...

09:58:25 | 2018-11-20
OSMAN ÇİFTCİ
OSMAN ÇİFTCİ      osmanciftci3800@gmail.com

Yılmaz Büyüknalbant hemen itiraz etti:

“Oktay bey yanlışın var, ben ne zaman nerede ANAP’lı oldum, ben o zaman da Başbuğ Türkeş’in izinde olan birisiydim. Tamam Anavatan Partisi’nden Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı teklifi aldım ama kabul etmedim” dedi.

ANAP Kayseri eski Milletvekili İbrahim Yılmaz araya girdi ve Büyüknalbant’a dönerek, “Hakikaten doğru yahu. Hatta sana Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını ben teklif etmiştim, ama kabul etmemiştin” dedi.

Büyüknalbant kısa bir duraklamadan sonra “Aaa evet doğru sen teklif etmiştin” dedi ve Oktay abiye dönerek, “Bak gördüğün gibi ben hiç ANAP’lı olmadım” dedi...

Ülkü Ocakları’ndaki yıllarımdan hatırlarım, Kayseri Ülkü Ocakları’nın yıkılan ve yerine Forum AVM yapılan Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yaptığı bir gecede Yılmaz Büyüknalbant salona Bozkurt işareti yaparak girmiş ve dakikalarca “Bozkurt Yılmaz” sloganları salonu inletmişti.

Yılmaz Büyüknalbant’a bugün MHP’den Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı teklif edilirse, kabul eder mi bilmem...

 
ETİKET :   Kayseri Osman Çiftci Kayseri Ticaret Odası KTO Yılmaz Büyüknalbant Anavatan Partisi

Tümü