1 yılın ardından...

1 yılın ardından...

20:01:57 | 2018-02-16
OSMAN ÇİFTCİ
OSMAN ÇİFTCİ      osmanciftci3800@gmail.com

 38 Kent Tv yayın hayatına başlayalı tam tamına 1 yıl oldu...

14 Şubat 2017’de stüdyomuzdan ilk canlı yayınımızı yapmış ve startı vermiştik.

Kayseri Olay Gazetesi olarak bu şehrin basın yayın hayatına katkı sunmaya gayret ediyorken 38 Kent Tv ile de çıtayı yükselttik ve reklam verenlerimizin, izleyicilerimizin, okurlarımızın desteği ile yılmadan yolumuza devam ediyoruz.

Kayseri’de çok sesliliğe katkı sunan, haktan hakikatten yana bir yayın politikasıyla 1 yılı geride bırakmış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Herhangi bir siyasi görüşün borazanı olma­dan, terörize olmamış bütün siyasi görüşlere sonuna kadar açık olan ekranımızda şehrimi­zin ve bölgemizin sesi olmaya gayret ettik, ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz inşallah...

Uydu televizyon­culuğu mali yapısı nedeniyle oldukça meşakkatli bir iş. Ülke ekonomisinin daralma yaşadığı bir dönemde uydu televiz­yonculuğunun meşakkati daha da artıyor. Buna rağmen şehrimize, ülkemize hizmet etme, Kayseri’nin sesi olma yolunda azimle ilerlemeye devam ediyoruz. 38 Kent Tv’deki 1 yıllık yayın hayatımızda bize maddi ve manevi destek veren herke­se sonuz teşekkür ediyorum.

Bir şehrin geliş­mişliğine bakılırken gazete, radyo ve te­levizyonlarının sayısı ve niteliği de önem arz ediyor.

38 Kent Tv’nin varlığı da bu şehrin demokrasisine, çok sesli­liğine, gelişmişliğine büyük bir değer katıyor düşüncesindeyim.

Kıymeti bilinir bilinmez o ayrı mesele...

Bu değer Kayseri’nin değeridir, bu değere sahip çıkması gereken de Kayseri’dir. Zira 38 Kent Tv’nin şirket yapısında ortağı Osman, Mehmet olmuş farketmiyor bu televizyon bu şehrin, kanalıdır. Yayın politikamızla bunu yaşıyor ve yaşatıyoruz.

Eleştiriye de sonuna kadar açığız, varsa bir eksiğimiz, yanlışımız lütfen bizimle paylaşın ki eksiğimizi tamamlayalım, yanlışımızı düzelte­lim. Sürç-ü lisan eylediysek de affola...

38 Kent Tv Cenab-ı Allah’ın izniyle yolu­na durmadan, gelişerek, güçlenerek devam edecektir.

Gerek telefonla, gerek mesaj yollayarak, gerek çiçek göndererek 1. yılımızı tamamlamış olmamız nedeniyle bizlere destek olan herke­se teşekkür ediyorum.

Nice yıllara inşallah...
ETİKET :  

Tümü